|

Geslaagde derde editie van het Uniek Family Fun Festival

Op zaterdag 18 juli vond op het terrein van DOT Oss de derde editie van het Uniek Family Fun Festival plaats. Tijdens deze dag ontvingen we ruim 40 deelnemers, die samen met familie, vrienden en begeleiders genoten van een gevarieerd programma vol sport, spel en ontmoeting.

Verspreid over het terrein waren diverse activiteiten te beleven. Zo konden deelnemers de stormbaan trotseren, een spelletjesparcours afleggen, boksen in de fitnessruimte en e-sports spelen. Daarnaast was er een schminkstand, een muziekschommel en een ontprikkelzone voor bezoekers die behoefte hadden aan een rustige omgeving.

Het Uniek Family Fun Festival is bedoeld om mensen met een beperking en hun naasten op een laagdrempelige manier samen te laten bewegen, nieuwe activiteiten te laten ontdekken en elkaar te ontmoeten. Het was mooi om te zien hoe jong en oud met enthousiasme deelnam aan de verschillende onderdelen.

Wij kijken terug op een geslaagde editie en bedanken alle deelnemers, vrijwilligers en samenwerkingspartners voor hun inzet en betrokkenheid. Dankzij hen konden we opnieuw een dag organiseren waarin ontmoeten, bewegen en plezier maken centraal stonden.

Vergelijkbare berichten