logo
  • Over ons
  • Blog
  • Contact
Mijn account
  • Voor sporters
  • Voor aanbieders
  • Voor professionals
  • Evenementen
  • Osse Sportakkoord
0

  • Over ons
  • Blog
  • Contact
  • Voor sporters
  • Voor aanbieders
  • Voor professionals
  • Evenementen
  • Osse Sportakkoord

Voor aanbieders - Try-out Sports

Try-out Sports is dé manier voor kinderen om op een leuke en laagdrempelige manier kennis te maken met verschillende sporten. Dit project wordt al jaren georganiseerd door het Sport Expertise Centrum (SEC), in samenwerking met verenigingen en andere sportaanbieders. Voorheen stond het bekend als ‘schoolsport’. Afgelopen schooljaar namen ruim 700 leerlingen deel aan Try-out Sports. Zij konden kiezen uit meer dan 40 verschillende cursussen. Daarnaast konden verenigingen gedurende het schooljaar extra cursussen aanmelden, waardoor het aanbod nog verder werd uitgebreid. We zijn trots op deze mooie resultaten! Mede dankzij jullie inzet hebben honderden kinderen op een plezierige manier kennisgemaakt met sport.

Om de kwaliteit van Try-out Sports te behouden én verder te verbeteren, hebben we het project recent geëvalueerd. Daarbij hebben we onder andere gekeken naar het platform, de communicatie en de uitstraling. Op basis van deze evaluatie hebben we besloten om de volgende editie niet zoals gebruikelijk in september te organiseren, maar te verplaatsen naar het voorjaar van 2026.
De belangrijkste reden voor deze verschuiving is de overstap naar het nieuwe MoveOss-platform. Dit platform biedt verbeterde mogelijkheden voor het beheren van sportaanbod, inschrijvingen en betalingen – alles overzichtelijk op één plek en gebruiksvriendelijk voor zowel aanbieders als deelnemers.

We zijn ervan overtuigd dat deze extra voorbereidingstijd zal bijdragen aan een nóg succesvollere editie. In het najaar van 2025 houden we jullie uiteraard op de hoogte van de verdere ontwikkelingen en de vernieuwde opzet van Try-out Sports.

Resultaten tevredenheidsonderzoek 

  • 44% van de deelnemers die hebben meegedaan aan Try-out Sports zijn lid geworden.
  • 48% van de deelnemers geeft aan in de toekomst nogmaals deel te nemen aan Try-out Sports.
  • 97% van de deelnemers is zo enthousiast over Try-out Sports dat ze het gaan aanbevelen in zijn of haar omgeving.
  • 85% van de deelnemers geeft aan dat zij voor de clinic hebben gekozen omdat ze de sport graag wilden leren kennen.
  • Favoriete dagen om een cursus te volgen zijn maandag (37%), woensdag (54%) en vrijdag (47%). Tip: pas daar je aanbod op aan!

Ben je nog niet aangesloten bij het Osse Sport- en Preventieakkoord. Kijk dan hier voor meer informatie.

Voor aanbieders

  • Voor aanbieders
    • Een veilig sportklimaat
    • Vitale verenigingen
    • Trainersbegeleiding
    • Try-out Sports
    • De gezonde sportkantine
  • Uniek Sporten

Sport Expertise Centrum

  • Over het SEC

Inschrijven

  • Mijn account

Evenementen

  • Evenementen

Voor sporters

  • Voor sporters
  • Ga toch ploggen!
  • Sportzoeker
  • Uniek Sporten

Voor verenigingen

  • Voor aanbieders
  • Vitale verenigingen
  • Trainersbegeleiding
  • Try-out Sports
  • De gezonde sportkantine
  • Uniek Sporten

Voor professionals

  • Voor professionals
  • Onderwijs
    • Primair onderwijs
  • Maatschappelijke organisaties

Contact

Nelson Mandelaboulevard 32
5342 CZ Oss
0412 631039
info@sport-expertise-centrum.nl
Meld u aan voor onze nieuwsbrief

Algemene Voorwaarden

Algemene Voorwaarden
Privacy statement
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Bevesting om de site te gebruiken.